Ürün Grupları

Jabra GN1216 Avaya Cord

Ürün Kodu : 1293
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
KOLAY BAĞLANABİLİRLİK. DAHA FAZLA SEÇENEK ÖZGÜRLÜĞÜ.

Artık mikrofonlu kulaklık seçiminiz telefon sisteminizle sınırlı değil. Jabra GN1216 kablosuyla, en zorlu ortamlarda tüm gün kullanım için tasarlanmış GN Netcom’un en beğenilen profesyonel Jabra mikrofonlu kulaklıklarından pek çoğuna bağlanabilirsiniz. Asıl önemlisi, Jabra GN1216 kablosu, Avaya one-X® Masaüstü Telefonu 9600 ve 1600 serisi için son derece ekonomik bir mikrofonlu kulaklıktır.

Jabra GN1216 sekiz mikrofon ses seviyesi bulundurduğundan hiçbir Jabra kablolu mikrofonlu kulaklığı çok yüksek veya çok düşük sesli değildir. Jabra GN1216 kablosunu, Hızlı Bağlantı Kesme fişini kullanarak GN Netcom'un Jabra mikrofonlu kulaklığına takmanız ve mikrofon seviyesini arzunuza göre ayarlamanız yeterlidir.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.