Ürün Grupları

Jabra Pro 9400

Ürün Kodu : 1007
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
Jabra Pro 9400

Personelin, mobil, masaüstü ve yazılım telefonlarından tek bir mikrofonlu kulaklık ile arama almalarını sağlayan kablosuz bir mikrofonlu kulaklık

Tüm telefonlarınız için tek bir kulaklık
Üstün ses kalitesi
Gerçek kablosuz özgürlük
En güvenli kablosuz DECT kulaklığımız
Teknik Özellikler
Gerçek kablosuz özgürlük
Kablosuz DECT teknolojisi, aramanızın kesilmesine izin vermeden masanızdan 150 metre/450 fit mesafeye kadar uzaklaşabilmenizi sağlar. Ofisteki çeşitli işlerinizi hallederken gelen aramalarınızı uzaktan cevaplayın ve sonlandırın. 10 saate kadar batarya süresi, şarjınızı düşünmenize gerek bırakmaz.

150 meters / 450 feet
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.