Ürün Grupları

Jabra UC Voice 150

Ürün Kodu : 1017
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
Jabra UC Voice 150 Serİsİ
Birleşik İletişim (UC) platformlarını kullanan ofisler için tasarlanmış bir kablolu mikrofonlu kulaklı serisidir. Her büyüklükteki ofiste günlük telefon kullanımı için idealdir.

UC için geliştirilmiş ve sertifikalı
Üstün netlikte ses
İdeal konumlandırma için hareketli kol
Teknik Özellikler
Üstün netlikte ses
Jabra UC Voice™ 150, giriş seviyesinde bulunan bir kulaklıktan normalde beklemeyeceğiniz ses kalitesi özelliklerine sahiptir. HD Ses, sesli aramalar ve multimedya için üstün netlikte geniş bant ses kalitesi sağlar; gürültü önleyici mikrofonu ise ortam gürültüsünü filtreler.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Genesys PureConnect
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.