Ürün Grupları

Jabra UC Voice 250

Ürün Kodu : 1018
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
Jabra UC Voice 250 Serİsİ
Birleşik İletişim (UC) platformlarını kullanan ofisler için tasarlanmış olan kablolu taşınabilir mikrofonlu kulaklık serisidir ve her büyüklükte ofis için ideal bir çözüm oluşturur.

Üstün netlikte ses
Dağıtımı ve kullanımı kolay
İdeal konumlandırma için hareketli kol
Teknik Özellikler
İdeal konumlandırma için hareketli kol
Jabra UC Voice™ 250’nin sahip olduğu hareketli kol, mümkün olan en iyi ses kalitesinin sağlanması için mikrofonun ideal bir şekilde konumlandırılabilmesini sağlar.                                                                                       Video konferanslar için ideal kulaklık
Jabra UC Voice™ 250 kulaklıklarının kompakt tasarımı, görünüşün önemli olduğu video konferanslar için birebirdir. Sade kulak arkası tasarımı göze çarpmaz ve video konferansları herkes için daha doğal bir deneyim hâline getirir.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.