Ürün Grupları

QD In-line Mute Switch

Ürün Kodu : 1401
Marka : Plantronics
Ürün Özellikleri
Elinizin altında mute tuşu (ses kesme butonu) istiyorsanız, QD In-line Mute Switch’i mevcut kulaklığınız ile kablonuzun arasına takabilirsiniz. Böylelikle konuşurken karşı tarafa sesinizin gitmesini istemediğiniz durumlarda bu butona basmak suretiyle mute özelliğini devreye sokabilir yine tekrar basmak suretiyle kaldırabilirsiniz.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.