Bulut Teknoloji Danışmanlığı

Bulut Teknoloji temelinde kullandığımız uygulamaların sanal ortama taşınması ve internetin bulunduğu her noktadan erişime açılmasını ifade etmektedir. Müşterilerin kaynakları kullandığı kadarını ödemeye dayalı altyapı sağlar. Standardize ve otomatize edilmiş Teknoloji süreçleri, Teknoloji kaynak ölçülebilirliği, Lisans, bakım ve teknik personel maliyet tasarrufu sağlar.
 

Çağrı Merkezi Teknoloji Danışmanlığı

Teknoloji iyileştirme danışmanlığı kapsamında, Telekomünikasyon ve Çağrı Merkezi stratejinizi gözden geçirerek bunu sektör gereksinimleri ile paralel olarak güncelleyip, buna bağlı olarak alt yapı yönetimi, mevcut yapının incelenmesi ve gerekli noktaların iyileştirilmesiyle; operasyonel verimliliğin arttırılması, yüksek erişilebilirlik hedefleri doğrultusunda Çağrı Merkezi alt yapınızın daha istikrarlı çalışmasının sağlanması noktasındaki destekleri içermektedir.


Telekom ve VOIP Sistem Danışmanlığı

Mevcut hatların taşınması, yeni hat planlarının telekom firmalarından alınacak teklifler ile değerlendirilmesi, arama planlarının oluşturulması, maliyet tasarruf planın yapılması hizmetlerini kapsar.

Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.