Ürün Grupları

Vista Plus AP15

Ürün Kodu : 1375
Marka : Plantronics
Ürün Özellikleri
Gelişmiş ses teknolojilerini bünyesinde toplayan Vistaplus AP15 Ses İşlemcisi, yoğun çağrı merkezleri ve hasas görüşmelerin yoğun yapıldığı ortamlar için en ideal üründür. Auido IQ DSP teknolojisine sahip bu ürün, gürültüyü filteleyen, yankıyı ortadan kaldıran,hem gelen hem de giden seste mükemmelliğe yakın bir iletişim olanağı sağlar. Tek bir tuşla kontrol edilebilir, Plantronics’in tüm profesyonel kulaklıklarıyla uyumludur.

Gelişmiş Audio IQ DSP Teknolojisi, multiband sıkıştırma,gürültü filteleme, yankı azaltma,
Tek tuşla kolay kullanım
Tüm kulaklıklarla uyumlu
USB sarj
İki yıl garanti
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.