Ürün Grupları

Sennheiser PC 7 USB Tek Taraflı Kulaklık

Ürün Kodu : 1127
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
Uygun fiyatlı ve tek taraflı giyilen stil sahibi PC 7 USB Tek Taraflı Kulaklık ile internet üzerinden kaliteli net telefon görüşmeleri gerçekleştirebilir, berrak ses kalitesi ile bilgisayarınızdan müzik dinleyebilirsiniz. PC 7 USB Tek Taraflı KulaklıkOfis ve ev için uygun bir kulaklıktır.PC 7 USB Tek Taraflı Kulaklık Gürültü filtreleme NC(Noise Cancelling) özellikli mikrofonu ile her kelimenin en net şekilde karşı tarafa iletilmesini sağlar; konforlu bir görüşme gerçekleştirir.
Teknik Özellikler
USB bağlantısı - ses Kontrol Butonu - Uygun fiyata mükemmel ses kalitesi - Gürültü Filtreleme NC(Noise Cancelling) Özellikli Mikrofon - USB ile kolay Tak- çalıştır özelliği - Tek taraflı Tasarım - Hafif ve rahat Kullanım
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.